«قدرت تمرکز» خود و فرزند دلبندتان را با دریافت کتاب الکترونیکی «چگونه ذره‌بین باشیم؟» به صورت رایگان تقویت کنید!

این فرصت را از دست ندهید…

تمرکز چیست؟

استیو جابز می‌گوید:

«مردم فكر مي‌كنند تمركز يعني بله گفتن به چيزي كه بايد بر آن تمركز كنيد، ‌ولي تمركز اصلاً به اين معنا نيست!‌ تمركز يعني نه گفتن به صد ايده‌ي خوب ديگري كه وجود دارد، ‌شما تنها بايد با دقت انتخاب كنيد!»

کتاب «چگونه ذره‌بین باشیم؟» هدیه‌ای است کاملاً رایگان و  رَد نشدنی که برای شما داریم!

آنچه در این کتاب گفته می‌شود:

  • تعریف تمرکز

  • انواع تمرکز و توجه

  • علل عدم تمرکز

  • تکنیک‌های افزایش تمرکز در کودکان

  • تکنیک‌های افزایش تمرکز در بزرگسالان

اگر دوست دارید کتابی با سرفصل‌های بالا را دانلود کنید:

با ثبت درخواست دریافت کتاب الکترونیکی چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

بلافاصله بعد از ثبت نام: فایل PDF کتاب برای شما ایمیل می‌شود.

Image result for bookاگر دسترسی به ایمیل خود ندارید ، امکان دانلود کتاب در صفحه جدید برای شما فراهم خواهد شد.

 فایل صوتی کتاب با صدای نویسنده بلافاصله پس از تولید برای شما ارسال خواهد شد.

چرا این کتاب ۱۰۰% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش می آید و برخی تصور می‌کنند این کتاب به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!! اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است. مطالب ارائه شده در این کتاب بسیار کاربردی هستند و شک ندارم که از مطالب آن به وجد خواهید آمد. مطالب این کتاب اگر به صورت یک کتاب فیزیکی ارائه می‌شد، 29 هزار تومان قیمت می‌داشت و ما به این دلیل آن را الکترونیکی و رایگان ارائه کردیم که شما در هر مکانی و با هر شرایطی بتوانید به یکی از مهمترین مهارت‌های مورد نیاز در جامعه‌ی امروزی دسترسی یابید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کتاب به ارزش 29000 تومان استفاده کنید!

چرا داشتن تمرکز ضروری است؟

امروزه مردم چندین کار را به‌طور هم‌زمان انجام می‌دهند. چندشغله ‌بودن، مسئولیت‌های خانه و خانواده، وظایف شخصی و مشکلات دیگر ذهن افراد را بیش از حد مشغول کرده و باعث شده هوشیار ماندن و تمرکز‌کردن سخت‌تر از قبل شود. عدم تمركز باعث هدر‌رفتن بسیار زمان ، انرژی و بهره‌وری خواهد‌‌شد و مشکلات دیگری مثل کاهش خلاقیت، عدم توانایی حل مسئله و در نهایت نرسیدن به موفقیت را می‌توان ناشی از نداشتن تمرکز دانست. به عبارت ساده‌تر، بشرِ عصر جدید، برای تنوع زندگی‌اش، بهای زیادی پرداخت کرده است که یکی از آنها ، تمرکزِ فکر و اندیشه‌ي اوست.

اگر این کتاب را تهیه نکنید چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

من به شما قول می‌دهم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند!

اصلاً دلیل این که این کتاب را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. متفاوت فکر کنید و کنترل کارهای خود را بیشتر در دست بگیرید!
لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این کتاب چه بهایی برای شما خواهد داشت؟ چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟ به این فکر کنید که شما با تمرکز قوی که در کارهایتان انجام می دهید می توانید درآمد خودتان را افزایش دهید و کارهایی که انجام آن شاید 4 ساعت طول می کشید را با دانستن تمرکز صحیح در یک ساعت انجام دهید.

بهانه هایی برای تهیه نکردن کتاب «چگونه ذره‌بین باشیم؟» با موضوع تمرکز

از آنجا که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

❌ الان وقت ندارم!

❌باشه بعداً!

❌ خودم بلدم تمرکز کنم

❌چی میخواد بگه تو این کتاب؟!

❌ باشه یکم سرم که خلوت شد…

❌ زندگی به این خوبی! چشه مگه؟

❌ موفق شدن دردسرهای خودش را داره… من به همین زندگی راضی‌ام…

❌ الان کارهای مهم‌تری دارم…

❌ بعید می دونم اثری داشته باشه….

❌ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

❌ و….

اما شما که تا الان این مطالب را به دقت خوانده اید، مطمئناً جزو 20 درصد برتر جامعه هستید. 20 درصدی که به دلیل شجاعت خود و توانایی رو به رو شدن به ترس ها و مشکلات 80 درصد باقی مانده را مدیریت خواهند کرد…

پس همین حالا به جمع برترین های جامعه بپیوندید: