[vc_row][vc_column][vc_column_text]

دوره یادگیری بدون فراموشی

 

*آیا واقعا حافظه قابل رشد است؟

*محصول یادگیری بدون فراموشی چیست؟

*من حافظه‌ام خوب است آیا این محصول به درد من می‌خورد؟

*آیا می توان از فراموشی جلوگیری کرد؟

و…

با ما همراه باشید👇

 

محصول یادگیری بدون فراموشی چیست؟

یادگیری بدون فراموشی محصولی است که ما دوتا هدف داریم

 

 1 . نگهداری و مواظبت از حافظه

2 . رشد و تقویت حافظه

 

متاسفانه حافظه امروز زنگار گرفته است و دیگر برای خودمان و حافظه مان مثل سابق ارزش قائل نیستیم. اگر به همین منوال پیش بروید خواهید دید که توانایی حافظه شما به قدری آرام ضعیف می‌شود که شما متوجه آن نخواهید شد. ناگهان به خود میایید و می‌بینید که در گرداب فراموشی گرفتار شده‌اید.

این همه سال توی مدرسه درس خوندیم و سیستم آموزشی ما بر پایه حفظ کردن اطلاعات است، اما هیچ گاه به ما نگفتند که حافظه چطور کار می‌کند.ما باید زبان حافظه را یادبگیریم.

 

یکی از دلایلی که باعث شد من به تقویت حافظه روی بیاورم حافظه‌ی بد خودم در چند سال اخیر بود و مقایسه ای که با سال های نوجوانی خودم می‌کردم متوجه شدم که حافظه ام خیلی ضعیف تر از آن دوران عمل می‌کند و برایم این سوال ایجاد شد که چطور این اتفاق می‌افتد؟؟؟

آیا خلاف این موضوع هم صادق است که حافظه خودم را قوی تر از قبل کنم؟

 

❌امان از باور ناباب

متاسفانه باورهای غلطی که در ذهن ما کاشته اند بسیار خطرناک است. مثلا مدرسه، جامعه، خانواده، اقوام، رسانه‌ها و … این باورهای غلط را در ذهن ما کاشته اند. مثل چی؟

بعضی‌ها دروس حفظی آنها خوب است و بعضی دیگر دروس تحلیلی

اگر در گذشته حافظه نداشتی پس در آینده چیزی تغییر نخواهد کرد

این حقیقت عالم است که خدا به همه چیز را به همه نمی‌دهد مثلا حافظه خوب

اگر حافظه خوبی نداری باید با آن کنار بیایی
و…

من بعد از یادگیری زبان حافظه فهمیدم که دیگران درباره حافظه چرت می‌گویند. در بهترین حالت توصیه‌ّهایی که می‌شد مربوط بود به غذا یعنی این را بخور و این را نخور. البته این مورد تاثیرگذار است اما درصد بسیار کمی.

در دوره یادگیری بدون فراموشی چی یاد می‌گیریم؟  

کار ما  یادگیری زبان حافظه و تبدیل هرچیزی به زبان حافظه است. ما نیاز داریم بسیاری از اطلاعات را به خاطر بسپاریم اما به شیوه‌ی غیرصحیح و با فشار.اگر به زبان حافظه صحبت کنید حافظه به راحتی به شما پاسخ می‌دهد.

***********

***********

آیا واقعا حافظه قابل رشد است؟  

پاسخ این سوال خیلی ساده است. بله حتما. فقط در صورتی که آسیب‌های شدید مغزی وجود داشته باشد ممکن است استفاده از حافظه مختل شود. اما بعضی‌ها که عزت نفس پایینی دارند به خود می‌گویند که : پس من دچار آسیب شده ام. آن روز که سرم به دیوار خورد و …
این تفکر درست نیست اگر شما دچار آسیب مغزی باشید معمولا بخشی از فعالیت‌های روزمره شما دچار مشکل خواهد شد نه فقط حافظه و اگر در حالت‌های خاص فقط خود حافظه تحت تاثیر آسیب ها قرار بگیرد شما توانایی رسیدن به این صفحه و خواندن این متن را نخواهید داشت.

با دیدن این محصول به چه چیزی می‌رسیم؟  

1️⃣  با زبان حافظه آشنا می‌شویم

فکر نکنید که قهرمانان حافظه توانایی‌های خاصی دارند. آن‌ها فقط حافظه آموزش دیده و تقویت شده دارند.

 

2️⃣  یاد می‌گیریم که هرچه را که می‌خواهیم به زبان حافظه تبدیل کنیم

اگر یادبگیرید که با حافظه چگونه سخن بگویید خواهید دید که حافظه‌تان شما را شگفت زده خواهد کرد. شما همین الان در مغز خود دارای توانایی شگفت انگیزی هستید که از آن بی‌خبرید.

 

3️⃣  عوامل تاثیرگذار در قدرت حافظه را یادمی‌گیریم

در این محصول علاوه بر زبان حافظه عوامل دیگری که در قدرت حافظه تاثیر دارند را بررسی کرده ایم.

 

4️⃣  با یادگیری و استفاده از تکنیک‌های باشگاه حافظه به چه توانایی خواهیم رسید؟

این کاملا به شما بستگی دارد که چگونه و در چه جهتی از این تکنیک‌ها استفاده می‌کنید اما در ادامه به شما چند توانایی ساده را معرفی می‌کنم که به راحتی می‌توانید به آن دست پیدا کنید.

 

✴️ توانایی به خاطر سپاری لیست 30 موردی در کمتر از یک دقیقه

✴️ به خاطر سپاری لیست با چندصد مورد به راحتی

✴️ توانایی به خاطر سپاری رشته اعداد بدون محدودیت به راحتی

✴️ توانایی به خاطر سپاری فهرست‌های مختلف

✴️ توانایی به خاطر سپاری عناوین و بولت‌ها
 

 

این محصول چگونه است؟

در این محصول قدم به قدم با یکدیگر آموزش ها را از صفر شروع می‌کنیم و جلو می‌رویم. در ابتدا با حافظه و انواع آن آشنا می‌شویم و پیش‌نیازها را یادمی‌گیریم و سپس به سراغ تکنیک‌های اصلی می‌رویم.
هر تکنیک را به راحتی یادمی‌گیریم و شما می‌توانید از تکنیک‌ها به سرعت برای هر زمینه‌ای که می‌خواهید به خاطر بسپارید.

 

سوالات رایج:  

 

آیا برای استفاده از این محصول باید توانایی ویژه‌ای داشته باشیم؟

خیر. اگر توانسته اید تا این قسمت از این متن را بخوانید شما توانایی استفاده از این محصول را دارید

 

آیا واقعا این تکنیک ها کار می‌کند؟

این تکنیک‌ّهایی که به شما آموزش داده می‌شود بیشترشان میراث چندهزار ساله اند که مدت‌های طولانی توسط نخبگان استفاده می‌شده است. منشا این تکنیک‌ها به یونان باستان برمی‌گردد. حتی تا مدت‌ّهای طولانی این آموزش‌ها فقط در دست خواص بوده است و به دینای بیرون انتشار پیدا نکرده بود.
یعضی از این تکنیک‌ها بهبود پیدا کرده است و بعضی از این تکنیک‌ها دقیقا همان تکنیک‌های باستانی است.

 

آیا استفاده از این تکنیک‌ها زمان‌بر است؟

شما در ابتدا در ابعاد معمولی بسیار راحت تر از حالت عادی می‌توانید از حافظه‌ی خود استفاده کنید. اما اگر در ابعاد قهرمانی بخواهید استفاده کنید نیاز به تمرین بیشتر و مهارت بیشتر دارد.

 

من حافظه‌ام خوب است آیا این محصول به درد من می‌خورد؟

اگر زبان حافظه را بلد هستید و می‌توانید به راحتی هر چیز در هر ابعادی که می‌خواهید را به خاطر بسپارید و یادآوری کنید، خیر این محصول به درد شما نمی‌خورد. اما اگر زبان حافظه را بلد نیستید می‌توانید به راحتی ظرفیت استفاده از حافظه خود را چند برابر کنید

 

از این موارد فقط در جاهای خاصی استفاده می‌شود؟

تقریبا شما هرچیزی را می‌توانید با این تکنیک‌ها به خاطر بسپارید بعضی از موارد را به راحتی می‌توانید حفظ کنید اما بعضی موارد نیاز به مهارت بیشتری دارد. در موارد خاص هم شما به شیوه غیر مستقیم می‌توانید از تکنیک ها استفاده کنید.

 

آیا این محصول به روز خواهد شد؟

بله به مرور ما به روزرسانی خواهیم داشت و کاربردهای بیشتری از این تکنیک ها را آموزش خواهیم داد.

 

من خودم چه کاری انجام دادم؟

از آنجایی که زبان حافظه دغدغه من بود تلاش کردم هر منبعی که مربوط به حافظه است را پیدا کنم و مطالعه کنم بعضی از این منابع توضیحات اضافی و غیر کاربردی داشتند و بعضی دیگر تکنیک‌ها را به بدترین شکل توضیح می‌دادند که اگر کسی از قبل تکنیک ها را بلد نباشد نمی‌تواند بفهمد دقیقا تکنیک چیست. با همه این بررسی ها تلاش کردم تکنیک ها را به صورت کاربردی جمع کنم و با کمترین حاشیه آن‌ّها را بیاموزم. برای همین تصمیم گرفتم دوره یادگیری بدون فراموشی را ارائه بدهم و به افراد علاقه مند کمک کنم و تصمیم گرفتم که آن آموزش ها را در قالبی ارائه کنم که هر کسی در هر کجای ایران بتواند از آن استفاده کند.

 

***********

***********

 

 

🌟 تفاوت این محصول با بقیه محصولات چیست؟  

 

محتوای کاربردی

تلاش کردیم که مطالب تئوری و غیر کاربردی را تا حد امکان کم کنیم و به سراغ اصل مطلب برویم. دغدغه من به جای رکورد و استفاده‌های الکی، کاربرد و استفاده از این تکنیک هاست

به روزرسانی‌ها

من از زاویه دید خودم از این تکنیک‌ها به شکل متفاوتی استفاده خواهم کرد که هر کدام از آن‌ها را با شما با اشتراک خواهم گذاشت.

بررسی‌های موردی

برای اینکه مطالب برای شما مرور شود و تنوعی هم داشته باشیم اجرای این تکنیک‌ها روی موراد مختلف را با شما به اشتراک می‌گذارم.

 

⭕️اگر این محصول را نخرم چه می‌شود؟

هیچ. شما تا مدت زمان مشخصی همان انسان سابق خواهید بود. اما با گذشت زمان اگر از حافظه خود استفاده نکنید در جایگاه پایین تری نسبت به الان قرار خواهید گرفت.
اما اگر این محصول را تهیه کنید و در این دوره 10 روزه همراه شوید شما دیگر همان انسان سابق نخواهید بود و به راحتی می‌توانید از توانایی های نهفته خود استفاده کنید.

⭕️آیا واقعا این محصول ارزش خریدن دارد؟

مغز شما ارزشمند ترین عضو شماست و زندگی شما حافظه شماست. شما به راحتی هر چیزی را یادبگیرید و به خاطر بسپارید. شما به راحتی از حافظه خود استفاده می‌کنید و از خراب شد و خاک گرفتن آن جلوگیری می‌کنید. شما در این محصول سه هفته باید تمرینات روزانه انجام دهید. یا باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید و بهای این دوره را بپردازید یا در این سه هفته هر هفته یک پیتزای خانواده برای خودتان بخرید که با مخلفات و نوشابه هزینه‌ای بیشتر از این محصول خواهد داشت. حتی شاید بخواهید با پول این دوره کتاب بخرید اما اگر نتوانید مطالب این کتاب‌ها را در حافظه خود نگه‌دارید چه فایده ای دارد. هزینه کردن برای این دوره مثل تیز کردن تبر برای یادگیری است، هرچند که مزایای بسیار زیاد دیگری نیز خواهد داشت.

 

⭕️آیا این دوره تاثیر گذار است؟

اگر شما از این دوره استفاده کردید و نتیجه نگرفتید قطعا مبلغ این دوره به شما پس داده خواهد شد. اما شرط آن این است که تمرینات را انجام داده باشد چون در غیر این صورت ملاکی برای خوب یا بد بودن دوره وجود ندارد هر چند که این مطالب بارها امتحان خود را پس داده اند. اما اگر هنوز هم زوایای پنهانی از این محصول وجود داشت که از چشمان ما به دور مانده بود کاملا مشتاق پیدا کردن و فهمیدن آن هستیم و این نقص را قطعا جبران خواهیم کرد.

 

در این دوره چه کسی همراهیتان می کند؟

 👈 ابراهیم اسماعیلی👉

 

محقق و مدرس مهارت های ذهن

پژوهشگر و مدرس تقویت حافظه

نویسنده کتاب معجون ضد آلزایمر

بنیان گذار موسسه علمی آموزشی اِبیس

محقق و توسعه دهنده مهارت های فردی

مدرس تکنیک 99 گام رشد حافظه

نویسنده بیش از ده مقاله حوزه تقویت حافظه و خلاقیت

 

 محل برگزاری:  هر جایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل)

  💲 مبلغ سرمایه گذاری: هزینه تهیه این دوره 97 هزار تومان است 

در صورتی که اولین بار است از این سایت محصول خریداری می‌کنید از تخفیف ویژه ویژه 55 درصد استفاده کنید

 

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند!

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

 

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند

 

اصلاً دلیل این که این دوره را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید.

لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این دوره چه بهایی برای شما خواهد داشت؟ چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟

 

بر روی خودت سرمایه گذاری کن  

بهترین سرمایه گذاری نه خریدن سکه و طلا است ونه …

بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است.

 

⭕️گارانتی و وفای به عهد:

 

از آنجایی که به راهکارهای ارائه شده بر این دوره اطمینان داریم (و شخصاً آن را تجربه کرده ایم) به کاربردی بودن این دوره و نتایج آن بدون هیچ تردیدی ایمان داریم از همین رو با خیال آسوده این دوره را به صورت صد در صد گارانتی می نماییم.

البته از آنجایی که به محتوای ارائه شده ایمان داریم، تردید نداریم که شما در انتهای این دوره اینقدر از مطالب آن استفاده کرده‌اید و تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد نموده‌اید که اصلاً به مقوله گارانتی فکر نمی‌کنید.

 

چطور محصول را خریداری کنیم؟

 

.در حال حاضر به دلیل تغییرات در سایت خرید تنها از روش زیر امکان پذیر می‌باشد

 

هم اکنون می‌توانید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید

(در صورتی که مشمول تخفیف 55 درصد هستید با احتساب تخفیف مبلغ  43 هزار تومان واریز نمایید)

 

سپس حتماً با شماره 09127847547 تماس بگیرید و یا از طریق پیامک اطلاعات پرداخت را اعلام کنید

سپس لینک دانلود محصول برای شما ارسال می‌گردد.

 

👈 اگر سوالی از نحوه تهیه این محصول دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 09127847547 👉

یاسوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

[/vc_column_text]    [vc_separator][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cdb_testimonials][/cdb_testimonials][/vc_column][/vc_row]